Archive for Φεβρουαρίου, 2018

Ευχαριστήρια επιστολή ΓΝΩΣΙΣ

Αγαπητέ κ.Tσάμη και κ. Μαντέ ,                                                                                                                                                                                                  Σας εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας για τη σημαντική δωρεά σας για την κάλυψη βασικών αναγκών του σχολείου σε ηλεκτρονικό υλικό και μέσα διδασκαλίας . (Οθόνη hp2035 & πολυμηχάνημα Lexmark mx 310/410) .                                                      Η παρούσα επιστολή αποτελεί ελάχιστη ένδειξη εκτιμήσεως έναντι της αξιόλογης και αξιέπαινης πράξης σας και προσβλέπουμε στην εθελοντικήσας αρωγή μελλοντικά και ευχόμαστε ολόψυχα υγεία και ευημερία σε εσάς, στις οικογένειές σας, και στην εταιρεία σας.                                                                                                                                                                                                                          Αυτές οι πράξεις συμπαράστασης και αλληλοβοήθειας θεωρούμε ότι στις σημερινές εποχές θα πρέπει να αναδεικνύονται ώστε να γνωρίζουν όλοι ποιοι στηρίζουν με τις πράξεις τους το μέλλον της χώρας μας, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΜΑΣ!!!                                       Τέλος σας ενημερώνουμε ότι θα αναδείξουμε αυτή τη χειρονομία σας ενημερώνοντας τους γονείς και κηδεμόνες της σχολικής μας μονάδας καθώς και στην ιστοσελίδα μας, καθώς και στα τοπικά μέσα ενημέρωσης.

Φεβρουαρίου 2018
« Ιαν   Μάι »